Przejdź do treści

preinkubator ekomobilności

eco

Preinkubator ekomobilności to inicjatywa o charakterze medialno społecznościowym ukierunkowana na szerzenie idei transportu i komunikacji ekologicznej. Podstawę prinkubatora stanowi serwis interentowy promobilni.pl, którego celem jest gromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji o wydarzeniach na polskim i światowym rynku związanym z transportem osobowym i towarowym spełniającym kryteria podwyższonej ekologiczności.

Nie chcemy pomijać żadnego z istniejących już dzisiaj obszarów, chcemy stymulować poszukiwania technologii, rozwiązań i konkretnych produktów zmniejszających zanieczyszczenie i skażenie wynikajace z konieczności i potrzeby przemieszczania się.

Póki co, mamy tylko jedną planetę zasiedloną naszym gatunkiem i nie możemy sobie pozwolić na jej dewastację. Jesteśmy to winni sobie i wszystkim wokół.

Serwis informacyjny agregujący informacje z rynku krajowego i zagranicznego

Interaktywna mapa nasycenia Polski rozwiązaniami ekomobilnymi

Centrum integracji dostawców, użytkowników i ustawodawców

Producenci i dealerzy

Spotkania, komentarze, nowości, oferty, promocje, zapowiedzi – wszystko co może zainteresować przyszłego użytkownika

Administracja samorządowa

Plany, strategie, modernizacje, prawo lokalne, preferencje i ułatwienia – wszystkie działania pozwalające i zachęcające do korzystania i rozwoju ekomobilności

Użytkownicy

Żródło najbardziej wiarygodnych opinii, testów i komentarzy, najważniejszy element całego projektu – o nich, dla nich i z ich powodu został powołany do życia.

Edukujemy, wspieramy i aktywnie działamy na rzecz ekotransportu